Preskočiť na obsah

Divadelné predstavenie – Basta Fidli Drakulovi

Zverejnené 11.6.2024.

Dátum a Čas
15. jún 2024 19:00 – 18:00
Miesto
Kultúrny dom Zohor
Kategória

Premiéra hry o prvej záhoráckej upírke 
Divadelný spolok ŠÁCHOR uvedie 15. a 16. júna svoju 10. premiéru k 25. výročiu obnovenia divadla v Zohore – Basta Fidli Drakulovi

Je to komédia v záhoráckom nárečí o prvej upírke na Záhorí.  Ponuka divákovi veselým spôsobom prerozprávaný príbeh nie priamo o Drákulovi, ale o tom ako a prečo vznikla na Záhorí prvá upírka „Drakulica pijavica“. 

Diváci uvidia príbeh Reveny, ktorá milovala pizzu nadovšetko a dala by i život za ňu. Stala sa majiteľkou rodinnej pizzerie Salsícia v mestečku pod hradom, kde voľakedy žil gróf Drakula. Pizzéria má už svoje najlepšie časy za sebou. Všetko zmení objav zaprášeného tajomného obrazu, ktorý celé roky ležal v jej pivnici.  Prilákal na hrad turistov a masy ľudí. Čo však z toho, keď do Pizzérie Salsícia, nik nezablúdi. Revenino srdce ovládla túžba po peniazoch, moci a ba čo viac – po večnej mladosti a kráse. Bola ochotná zájsť ďalej, ako si možno predstaviť.

Tvorivý tím:

Námet, réžia: Andrej Lacko
Scenár: Andrej Lacko, Martin Bartoš, Jožko Ovečka a Lenka Rebrová

Technická réžia: Martin Bartoš

 Dňa 15.6.2024 sobota o 19:00 v KD Zohor a 16.6.2024 nedeľa o 16:00 v KD Zohor. Vstupné 9€,  pre seniorov 5€

Predstavenie nie je vhodné pre deti do 15 rokov. Hra v trvaní 2 hodín s prestávkou. Počas prestávky je k dispozícii bufet (víno a domáce koláče).  
Predpredaj vstupeniek: https://goout.net/sk/basta-fidli-drakulovi/ezmftwh/

Plagát divadelná hra-Basta fidli drakulovi
Plagát divadelná hra-Basta fidli drakulovi