Poďakovanie voličom

Poďakovanie voličom
Vážení občania,
 
Ďakujem Vám za dôveru a podporu, ktorú ste mi prejavili v Komunálnych voľbách 2018. Ďakujem Vám aj v mene novozvolených a staronových poslancov, ktorým touto cestou srdečne blahoželám. Som presvedčená, že je v záujme všetkých, ktorí sme boli zvolení na svoje posty, aby posunuli život v našej obci dopredu v prospech ľudí a verím, že spoločnými silami dokážeme naplniť naše ciele a predsavzatia. Je to pre nás záväzok, aby sme riešili nielen veľké projekty ako cesty a chodníky, ale aj každodenné problémy Vás obyvateľov našej obce a týmto posunieme našu obec o kus ďalej. Som hrdá na svoju obec a na občanov Brodského. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí nás podporili a urobím všetko pre to, aby som Vašu dôveru nesklamala.
 
Anna Krídlová

Mesiac úcty k starším

Stalo sa už tradíciou, že si každoročne v októbri uctievame starších spoluobčanov. Aj tento rok sme nezabudli a uctili sme si našich seniorov dňa 8.10.2017. Na prejav úcty nestačí len 1. Október Svetový deň seniorov a následne celý október ako mesiac úcty k starším, kedy si pripomíname zásluhy starších spoluobčanov o náš dnešok. Úctu treba prejavovať počas celého roka. Nájdime si čas, vľúdne slovo, úsmev pre starších neustále, nielen počas októbra. Nezabúdajme, že každému z nás pribúdajú roky. Neúprosne a neomylne ich prideľuje čas zo svojho náručia nám všetkým. Starnutie prichádza pomaly,nenápadne. Tak ako sa pominú letné dni, a znenazdania prichádza jeseň a my len hľadíme, čo sa to v prírode deje. Nedá sa tomu vyhnúť. Človek sa ocitá v jeseni života a v spomienkach sa obzerá do minulosti. A spomienky sú pestré ako tá príroda na jeseň. Hýri najkrajšími farbami, pomaly sa vytráca zeleň a nahrádza ju obyčajná šedá. Tak aj v spomienkach sa nájdu najkrajšie prežité roky, ale aj vážne až smutné obdobia. Ceníme si vaše skúsenosti, životné múdrosti, vážime si vlasy postriebrené šedinami, teplo v srdci . Krásu a pôvab vášmu životu dodávajú jedinečné okamihy šťastia, ktoré prežívate spolu so svojimi najbližšími, pretože každý z Vás je milovaný a každý z Vás je potrebný. Aj keď sa niekedy na oblohe Vášho života rozprestrú husté mraky, majte na pamäti, že za nimi sa ukrýva žiarivé slnko. Ďakujme aj za tie najjednoduchšie veci v živote – osudu, ľudom naokolo.
Želáme si, aby všetky dni Vášho života boli naplnené zdravím, šťastím a spokojnosťou.
 

Stáť pri sebe v dobrom i zlom.
Viac ako pol storočia kráčať bok po boku cestou života s človekom, ktorému ste povedali svoje ÁNO je dar. Je to osud, šťastie ale i veľké umenie, ktoré zvlášť v dnešnej dobe, charakteristickej rýchlymi a povrchnými vzťahmi, nadobúda nový význam. Trinásť manželských párov z našej obce to dokázalo. Pred 50, rokmi zasvätili život jeden druhému, a dnes zbierajú plody svojej lásky v podobe vzájomnej blízkosti a opory manželia:Ladislav a Rozália Antálkovi. Bok po boku stoja manželia, ktorý sa dožili 55 rokov spoločného života: Ferdinand a Valéria Trubirohoví, Štefan a Valéria Švecoví, Anton a Anna Čulenoví, Bohumil a Helena Prušanskí. Vernosť a lásku pred 60 rokmi si sľúbili manželia Štefan a Helena Hnátovičoví, Jozef a Ludmila Puškáčoví, Konštantín a Hedviga Laníkoví.
Pred 61 rokmi si povedali svoje áno manželia Kartol a Anna Škuliboví, Jozef a Jozefína Šimkoví, František a Mária Perneckí. 65 rokov stoja pri sebe v dobrom i zlom a spolu prekonávajú aj ťažšie chvíle manželia Kliment a Štefánia Hačundoví a neskutočných 66 rokov stoja v láske pri sebe manželia Konštantín a Mária Bartaloví. Prajem ešte veľa spoločných chvíľ. Najstarší občania našej obce sú zo žien pani Mária Jakubcová 96 rokov a z mužov pán Ignác Neoveský 93 rokov a pán Oldrich Papánek 93 rokov. Pri tejto príležitosti chcem vyjadriť úprimnú radosť, že sa dožili tohto krásneho veku. Srdečne blahoželáme a určite všetci dobre vieme, že milovať život je krásne ale milovať tých, ktorým osud vtisol znak staroby, potrebuje ľudí úprimného srdca.

CBsoft logo 200 2013
Technický prevádzkovateľ.
CBsoft, s.r.o., Potočná 16, 90901 Skalica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks