Poďakovanie voličom

Poďakovanie voličom
Vážení občania,
 
Ďakujem Vám za dôveru a podporu, ktorú ste mi prejavili v Komunálnych voľbách 2018. Ďakujem Vám aj v mene novozvolených a staronových poslancov, ktorým touto cestou srdečne blahoželám. Som presvedčená, že je v záujme všetkých, ktorí sme boli zvolení na svoje posty, aby posunuli život v našej obci dopredu v prospech ľudí a verím, že spoločnými silami dokážeme naplniť naše ciele a predsavzatia. Je to pre nás záväzok, aby sme riešili nielen veľké projekty ako cesty a chodníky, ale aj každodenné problémy Vás obyvateľov našej obce a týmto posunieme našu obec o kus ďalej. Som hrdá na svoju obec a na občanov Brodského. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí nás podporili a urobím všetko pre to, aby som Vašu dôveru nesklamala.
 
Anna Krídlová

Bročanské dobroty

Začiatkom septembra nás oslovila zástupkyňa šéfredaktorky Katarína Brunovská, že by chceli na stránkach časopisu Dobré jedlo predstaviť tri druhy zaujímavých miestnych koláčov. Súhlasili sme s ich návrhom a tak prišli v pondelok 17.9.2018 do nášho kultúrneho domu redaktorky a fotograf. Ponúkli sme im niekoľko druhov receptov, z ktorých si vybrali naše "Svadební kouáčky – drobňáky", Zelníky a tretí mal byť slaný tak sme navrhli "Oškvarkový slíž". Nenáročné jedlo našich starých rodičov. Podával sa väčšinou k fazuľovej alebo kmínovej polievke. Keď nám prídu z redakcie fotografie a číslo, v ktorom budú naše koláče uverejnené, oznámime vám to na tejto stránke. Zatiaľ máme len túto spoločnú záverečnú.
Účastníčky: p. Zdenka Poláková, Eva Hačundová a Marcela Antáková.

CBsoft logo 200 2013
Technický prevádzkovateľ.
CBsoft, s.r.o., Potočná 16, 90901 Skalica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks