Poďakovanie voličom

Poďakovanie voličom
Vážení občania,
 
Ďakujem Vám za dôveru a podporu, ktorú ste mi prejavili v Komunálnych voľbách 2018. Ďakujem Vám aj v mene novozvolených a staronových poslancov, ktorým touto cestou srdečne blahoželám. Som presvedčená, že je v záujme všetkých, ktorí sme boli zvolení na svoje posty, aby posunuli život v našej obci dopredu v prospech ľudí a verím, že spoločnými silami dokážeme naplniť naše ciele a predsavzatia. Je to pre nás záväzok, aby sme riešili nielen veľké projekty ako cesty a chodníky, ale aj každodenné problémy Vás obyvateľov našej obce a týmto posunieme našu obec o kus ďalej. Som hrdá na svoju obec a na občanov Brodského. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí nás podporili a urobím všetko pre to, aby som Vašu dôveru nesklamala.
 
Anna Krídlová

Zväz záhradkárov OV Malacky-Pomoravie

upozorňuje pestovateľov sliviek, ringlót a mirabiel v lokalitách Sekule, Moravský Svätý Ján, Borský Svätý Jur, Kúty, Brodské a Závod na nárast výskytu motýľov veľmi škodlivej II. generácie obalovača slivkového, odchytených vo feromónových lapačoch. Vzhľadom na to odporúčame vykonať postrek proti vyliahnutým húseniciam škodcu v čase od 21.-23. júna 2018 jedným z nasledovných prípravkov :
Calypso 480 SC ochranná lehota 14 dní
Decis Protech ochranná lehota 28 dní
Mospilan 20 SP ochranná lehota 14 dní
Plody slivkovín napadnuté II. generáciou obalovača slivkového už neopadávajú zo stromov, dorastajú a vykazujú červivosť pri zbere úrody.Zároveň si dovoľujeme upozorniť na záhradkárskej verejnosti menej známeho obalovača kôrového-marhulového, ktorý napáda kôru kmeňov kôstkovín, nakoľko počty výskytu trvale prekračujú prahy ekonomickej škodlivosti. Ochrana je možná prostredníctvom výdatného postreku kmeňov hlavne marhúl, ale i ostatných kôstkovín prípravkom:Dursban 480 EC do výšky cca 1 meter nad zemou.
CBsoft logo 200 2013
Technický prevádzkovateľ.
CBsoft, s.r.o., Potočná 16, 90901 Skalica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks