Poďakovanie voličom

Poďakovanie voličom
Vážení občania,
 
Ďakujem Vám za dôveru a podporu, ktorú ste mi prejavili v Komunálnych voľbách 2018. Ďakujem Vám aj v mene novozvolených a staronových poslancov, ktorým touto cestou srdečne blahoželám. Som presvedčená, že je v záujme všetkých, ktorí sme boli zvolení na svoje posty, aby posunuli život v našej obci dopredu v prospech ľudí a verím, že spoločnými silami dokážeme naplniť naše ciele a predsavzatia. Je to pre nás záväzok, aby sme riešili nielen veľké projekty ako cesty a chodníky, ale aj každodenné problémy Vás obyvateľov našej obce a týmto posunieme našu obec o kus ďalej. Som hrdá na svoju obec a na občanov Brodského. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí nás podporili a urobím všetko pre to, aby som Vašu dôveru nesklamala.
 
Anna Krídlová

Regionálna súťaž detských folklórnych speváckych skupín a jednotlivcov

Súťaž sa tento rok konala 20. marca 2018 v Gbeloch.
Náš folklórny súbor sa súťaží zúčastňuje každoročne od svojho založenia. Brodčánek si tento rok pripomenie už 25 rokov od svojho založenia. V niektorých rokoch sa súťaže zúčastnilo toľko detí z Brodského, že vytvorili dievčenské, alebo chlapčenské spevácke skupiny a súťažili aj traja, štyria sólisti.Mnohí sa umiestnili na prvom mieste a postúpili do krajského kola. V utorok súťažila z Brodského len jedna speváčka trinásť ročná Timea Poláková. Umiestnila sa v zlatom pásme.Spievala pesničky Voly, voly, sivé voly a V šírem poli studánečka kamenná. Blahoželáme jej a prajeme aby ešte veľa raz s našimi pesničkami reprezentovala Brodské. V prehliadke detských folklórnych súborov sa predstavil aj náš súbor Brodčanek. Za svoje vystúpenie dostali cenu a diplom za úspešné účinkovanie. Aj členov v súbore výrazne ubudlo. Na celom Slovensku sa po úspešných programoch Zem spieva zvýšil záujem o folklór. Dôkazom bola aj táto súťaž. Zúčastnilo sa jej 21 spevákov,len v Brodskom to tak nieje. Nie sú v našej obci deti, ktoré by sa chceli učiť ľudové piesne a tance?
Marcela Antálková
 
CBsoft logo 200 2013
Technický prevádzkovateľ.
CBsoft, s.r.o., Potočná 16, 90901 Skalica
erb new Správca obsahu:
Obec Brodské, Školská 1030/2, 90885 Brodské
Kontakt:034/3215012
livemarks