Výstava ovocia, zeleniny a kvetov

Slovenský zväz záhradkárov Brodské dňa 19.9.2021 usporiadal výstavu ovocia , zeleniny a kvetinových aranžmánov v Kultúrnom dome v Brodskom. Záhradkári sa snažili predstaviť divákom zo všetkého čo sa im podarilo vypestovať. Medzi vystavovanými exponátmi mohli návštevníci vidieť  rôzne druhy ovocia, zeleniny a kvetov. Výstavy sa zúčastnilo 24 vystavovateľov, ktorí priniesli 176 exponátov. Medzi vystavovateľmi boli aj najmladší  pestovatelia… Čítať viac

Rekonštrukcia železničnej trate úseku Kúty (mimo) – Kúty št.hr. – Lanžhot – náhradná doprava v čase výluky

Vážení občania, v blízkej dobe sa začne s rekonštrukciou železničnej trate. V prvej etape sa bude búrať a budovať nový most cez rieku Moravu. V spojitosti s obmedzením na železničnej trati sme sa dozvedeli, že bude zabezpečená náhradná autobusová doprava. So znepokojením Vám musím oznámiť, že predstavitelia ŽSR nepočítajú s náhradnou dopravou v smere Brodské… Čítať viac

6. ročník súťaže vo varení Gulášu

Jednota dôchodcov Brodské oznamuje, že pripravuje 6. ročník sútaže vo Varení gulášu. Dňa 25.09.2021 o 10:00 hod. v budove starej škôlky. Štartovné je 5 €. Každý sútažiaci, či skupina si zabezpečí kotlík a ingrediencie sám. Druh mäsa je hovädzie. Záujemci sa môžu prihlásiť do 22.09.2021 v klube dôchodcov, alebo u členiek výboru. Počas sútaže sa… Čítať viac

Začína 0 10:00

Separovaný zber

Vážení občania , na základe zmluvy, ktorú má naša obec podpísanú s organizáciou, ktorá zabezpečuje pre našu obec zvoz separovaného zberu, je v zmluvných podmienkach uvedený systém zberu plastov a papiera vrecovým systémom. Upozorňujeme občanov, ktorí majú na uvedené komodity vlastné nádoby, aby separované zložky ( papier a plast) v deň zvozu dávali na zber v 120 L vreciach… Čítať viac

Zber biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu

Vážení občania, na zberné miesto bola umiestnená zberná nádoba na biologicky rozložiteľný kuchynský odpad. Nádoba je určené pre fyzické osoby, čo znamená, že sa do nich nemôže ukladať odpad z podnikateľskej činnosti. Vyzbieraný kuchynský odpad musí prejsť hygienizačným procesom a v súčasnej dobe je odovzdávaný na ďalšie spracovanie do bioplynovej stanice. Z hľadiska ďalšieho spracovania odpadu v bioplynovej… Čítať viac

Výstava ovocia, zeleniny a kvetov

Slovenský zväz záhradkárov Brodské dňa 19.9.2021 usporiadal výstavu ovocia , zeleniny a kvetinových aranžmánov v Kultúrnom dome v Brodskom. Záhradkári sa snažili predstaviť divákom zo všetkého čo sa im podarilo vypestovať. Medzi vystavovanými exponátmi mohli návštevníci vidieť  rôzne druhy ovocia, zeleniny a kvetov. Výstavy sa zúčastnilo 24 vystavovateľov, ktorí priniesli 176 exponátov. Medzi vystavovateľmi boli aj najmladší  pestovatelia… Čítať viac

Rekonštrukcia železničnej trate úseku Kúty (mimo) – Kúty št.hr. – Lanžhot – náhradná doprava v čase výluky

Vážení občania, v blízkej dobe sa začne s rekonštrukciou železničnej trate. V prvej etape sa bude búrať a budovať nový most cez rieku Moravu. V spojitosti s obmedzením na železničnej trati sme sa dozvedeli, že bude zabezpečená náhradná autobusová doprava. So znepokojením Vám musím oznámiť, že predstavitelia ŽSR nepočítajú s náhradnou dopravou v smere Brodské… Čítať viac

Rozhlas 22.9.2021

Reštaurácia Alcatras+s v Brodskom, Vás pozýva na posedenie pri muzike, ktoré sa bude konať v piatok 24.9.2021 o 19:00 hod. Na počúvanie Vám zahrajú manželia Osičkovi z Lanžhota a LH Kamarádzi z Kútov. Pre rezerváciu stola volajte na telefónne číslo, ktoré nájdete na FB stránke reštaurácie Alcatras+s ,alebo osobne v reštaurácii. Udalosť sa koná pri… Čítať viac

Rozhlas 20.9.2021

MUDr. Stanislava Hnátová oznamuje, že od 23.9.2021 do 8.10.2021 nebude ordinovať. Zastupuje MUDr. Fišer v Kopčanoch. Slovenský zväz záhradkárov Brodské oznamuje, že dnes 20.9.2021 do 15:00 hod. prebieha výstava v KD výstava ovocia a zeleniny. Vystavovatelia si potom môžu prísť pre svoje výpestky. Mäsozávod Gajary príde v utorok 21.9.2021 na Nám. SNP od 8:30 hod.… Čítať viac

Všetky aktuality Všetky udalosti

Letecká prehliadka obce

Mobilná aplikácia

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Brodské a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Brodské Google Play
Viac o aplikácii

Zberné miesto

Prevádzková doba

Letný čas:
Streda: 15:00 hod. – 18:00 hod.
Sobota: 10:00 hod. – 17:00 hod.

Zimný čas:
Streda: 13:00 hod. – 16:00 hod.
Sobota: 09:00 hod. – 16:00 hod

Najbližšie udalosti

6. ročník súťaže vo varení Gulášu

Jednota dôchodcov Brodské oznamuje, že pripravuje 6. ročník sútaže vo Varení gulášu. Dňa 25.09.2021 o 10:00 hod. v budove starej škôlky. Štartovné je 5 €. Každý sútažiaci, či skupina si zabezpečí kotlík a ingrediencie sám. Druh mäsa je hovädzie. Záujemci sa môžu prihlásiť do 22.09.2021 v klube dôchodcov, alebo u členiek výboru. Počas sútaže sa… Čítať viac

25 sep 10:00

Všetky udalosti

Odber noviniek

Pravidelné zhrnutie aktualít, dôležité oznamy, pripomienky pre zber odpadu a udalosti a viac vám zašleme e-mailom. Na odber sa prihlásite odoslaním formulára nižšie.

Chcete sa odhlásiť?

Ďakujeme za prihlásenie k odberu. Zaslali sme Vám email s potvrdzovacím kódom.

Partneri